Hakkımızda

Yılların tecrübesi ile harmanlanmış modernlik anlayışımız ve amatör ruhun ilk günkü heyecanıyla yapı sektöründe fark yaratmaya geldik.

Yapılarda konforu arttırmayı kendimize görev bildik ve geliştirdiğimiz / geliştirmekte olduğumuz ürünlerle; ısı, su, ses ve yangın yalıtımı sağlayan çözümler sunuyoruz.

Su Yalıtımıyla; binaları korozyon riskinden koruyarak uzun ömürlü olmalarını sağlıyor, Isı Yalıtımıyla; doğaya olan saygımızı gösteriyor, enerji kaynaklarının etkin kullanımını sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Ses Yalıtımıyla; konforlu alanlar yaratıyor, Yangın Yalıtımı ile; güvenli yapılar oluşmasını sağlıyoruz.

Ticari çözümlerimiz ile; satıcısına ve kullanıcısına kazanç sağlayan bir firma olmak ilk hedefimizdir.

Rekabeti; yapıcı, geliştirici unsur olarak ele alıyor ve her zaman rakiplerimizle aramızdaki rekabetin ”tatlı ve kaliteli” kalmasını sağlayacağımıza söz veriyoruz.

Kapaklarımızda yer alan “%100 sloganı hedeflenen değil, gerçekleştirdiğimiz bir başarıdır. DryFiX markalı ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Tanıtım Videomuz

Kalitemiz

DryFİX olarak; çağın gereksinimlerine, çağın teknolojisi kullanılarak, inovatif ürünlerle yanıt verilmesi inancındayız.

Biz, çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan, sağduyulu, yapısal çözümler uzmanıyız.

Eylemlerimiz ve ürünlerimiz ile; çocuklarımız ve torunlarımıza bırakacağımız Dünya’yı konforlu ve tasarruflu bir mekan haline dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

Şirketimizin vizyonu; insanların çalıştığı ve yaşadığı ortamlarda konfor, üretkenlik ve enerji verimliliğini sağlayacak, sürdürülebilir çözümler üretme konusunda liderliktir.

Ürettiğimiz her yalıtım ürünü; enerji tasarrufu, yenilenebilir ve dönüştürülmüş malzeme kullanımı bakımından fark yaratmaktadır. DryFİX ürün kalitesi, likit yalıtım sektöründe çıtayı çok yukarı taşımaktadır.

Ürünlerimiz; gereksinim duyulan herşeyi ihtiva ederken, gereksiz ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Bugün, sürdürülebilir yapısal çözümler üretme ihtiyacı her zamankinden daha fazladır.

Bugün, geleneksel yöntemlerin ötesine geçip, daha sürdürülebilir ve çevreci olan yeni teknolojileri benimseme zamanıdır.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik; yarının ihtiyaçlarını karşılama gücümüzden taviz vermeden, bugünün en önemli insan gereksinimlerini karşılayabilmektir.

Bunu başarabilmek için hepimizin çevreye karşı daha duyarlı hale gelmesi gerekir.Bu da kısa ve uzun vade de çevreye olan etkileri gözönünde bulundurmayı gerektirir.

Dolayısıyla sürdürülebilirlik, bir hedeften ziyade bir süreç olarak değerlendirilmelidir. Ve ilk adım fark yaratacak çözümler üretmek ve herkesi paylaştığımız dünyanın iyiliği için sürdürülebilir çözümleri kullanmaya teşvik etmektir.

Başa dön tuşu